10stk Huawei C++ - SFP-Moduler, huawei sfp GPON-OLT-Klasse C++ - SFP-Moduler, for OLT MA5680T MA5683T GPBD GPFD Service yrelsen 10stk Huawei C++ - SFP-Moduler, huawei sfp GPON-OLT-Klasse C++ - SFP-Moduler, for OLT MA5680T MA5683T GPBD GPFD Service yrelsen 10stk Huawei C++ - SFP-Moduler, huawei sfp GPON-OLT-Klasse C++ - SFP-Moduler, for OLT MA5680T MA5683T GPBD GPFD Service yrelsen 10stk Huawei C++ - SFP-Moduler, huawei sfp GPON-OLT-Klasse C++ - SFP-Moduler, for OLT MA5680T MA5683T GPBD GPFD Service yrelsen 10stk Huawei C++ - SFP-Moduler, huawei sfp GPON-OLT-Klasse C++ - SFP-Moduler, for OLT MA5680T MA5683T GPBD GPFD Service yrelsen 10stk Huawei C++ - SFP-Moduler, huawei sfp GPON-OLT-Klasse C++ - SFP-Moduler, for OLT MA5680T MA5683T GPBD GPFD Service yrelsen

10stk Huawei C++ - SFP-Moduler, huawei sfp GPON-OLT-Klasse C++ - SFP-Moduler, for OLT MA5680T MA5683T GPBD GPFD Service yrelsen

kr2 185.66
På lager
b676

Kompatibel: Huawei
Oprindelse: KN(Oprindelse)
Mærke: Wowphoon
Stik: Simpleks
Magt: 5~7dbm
Model-Nummer: Huawei GPON OLT Klasse C++
Nå SC: 20 km
Størrelse: 5*3*2cm
Stik Type: SC/UPC
tilstand: Nye og Originale
Bølgelængde: Tx1490nm/ Rx1310nm

  • 10stk Huawei C++ - SFP-Moduler, huawei sfp GPON-OLT-Klasse C++ - SFP-Moduler, for OLT MA5680T MA5683T GPBD GPFD Service Bestyrelsen

    Billeder:

    Tags: huawei pon, gpon olt, gpon huawei olt, ma5680t, gpbd huawei, gpfd c, gpon, gulvskrubben spray, fri hånd mop, 8 port epon olt.

  • Anmeldelser (0)

    Skriv en anmeldelse

Relaterede varer